UMÓW WIZYTĘ

Nasze wyposażenie

Każdy z nas zasługuje na piękny i zdrowy uśmiech. Bardzo często jest to łatwiejsze do osiągnięcia niż Ci się wydaje. Na co czekasz? Zapisz się na wizytę konsultacyjną i odkryj z nami swój uśmiech na nowo.

Leczymy naszych pacjentów z pasją i zaangażowaniem. Nasi dentyści wiedzą jak zadbać o piękny uśmiech i zdrowe zęby. Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości usług dentystycznych przy użyciu nowoczesnych materiałów i sprzętu stomatologicznego, którym dysponujemy.

Skaner wewnątrzustny Heron IOS

Wyciski cyfrowe wykonywane skanerem wewątrzustnym odbywają się bez użycia mas wyciskowych. Dzięki temu wyeliminowany jest dyskomfort pacjenta związany z obecnością ciała obcego, jakim jest masa wyciskowa . Nasz skaner jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń dostępnych na rynku, które zapewnia doskonałą jakość obrazowania. Widoczne na ekranie komputera obrazy pojawiają się w czasie rzeczywistym w naturalnych kolorach.


Sedacja wziewna Master Flux Plus

Podtlenek azotu to preferowany środek uspokajający w przypadku dzieci i dorosłych przejawiających duży niepokój lub lęk przed zabiegiem stomatologicznym. W naszej klinice stosujemy sedację wziewną z wykorzystaniem gazu rozweselającego, tj. podtlenku azotu. To sposób na wyciszenie, który do minimum redukuje stres i dyskomfort pacjenta. Sam zabieg jest całkowicie bezpieczny, gaz odpręża i uspokaja, działa również przeciwbólowo i rozluźniająco. Najkorzystniej poddać się zabiegowi rano, gdy jesteśmy na czczo lub po delikatnym posiłku.

Dla kogo jest sedacja? Polecamy ją szczególnie osobom, które:

 • cierpią na dentofobię (paraliżujący lęk przed leczeniem stomatologicznym),

 • chcą odprężyć się podczas wizyty,

 • chcą odczuwać mniejszy ból i stres podczas pobytu na fotelu stomatologicznym.

 • przerost migdałków gardłowych,

 • katar

 • I trymestr ciąży

 • porfiria,

 • miasteria

 • stwardnienie rozsiane

 • alkoholizm

 • cięzkie choroby płuc (rezdema płuc, rozstrzenie oskrzeli)

 • niezdolność pacjenta do współpracy


Laser diodowy SMART M PRO

Od wielu miesięcy testowaliśmy dla Państwa cały szereg laserów tak, by wybrać najlepszy i włączyć w naszą ofertę całkiem nowe zabiegi, jak również wesprzeć światłem lasera procedury już istniejące. Lasery w stomatologii dają możliwość:

 - nowoczesnego i skutecznego leczenia chorób przyzębia, wykorzystując foto-aktywną dezynfekcję korzenia

 - wykrywania próchnicy w początkowym stadium

 - leczenia chorób błon śluzowych

 - działania przeciwbólowego i szybszego gojenia po wszystkich zabiegach chirurgicznych i periodontologicznych

 - szybkiego i bezpiecznego usuwania zmian w obrębie błony śluzowej, bez konieczności zszywania rany i zakładania szwów

 - plastyki dziąseł i wycięcia wędzidełek

 - skutecznego leczenia nadwrażliwości zębów

 - wspomagania leczenia protetycznego

 - laserowej dezynfekcji kanałów korzeniowych w trakcie leczenia endodontycznego, co drastycznie zmniejsza ryzyko ponownego leczenia kanałowego w przyszłości.

Minimalna inwazja- maksymalny efekt.


Tomografia 3D

Tomografia stomatologiczna 3D zębów jest badaniem wykorzystującym promienie rentgenowskie do obrazowania tkanek w trzech płaszczyznach. Służy ona do wykonywania badań w przypadku wykonywania specjalistycznych i precyzyjnych zabiegów z zakresu szeroko rozumianej stomatologii – implantologii, chirurgii stomatologicznej, periodontologii, ortodoncji czy endodoncji. W naszej klinice wykonujemy to badanie najnowocześniejszym tomografem- Hyperion X9. Jest to aparat bardzo bezpieczny zarówno dla pacjentów jak i osób obsługujących. Całkowity czas ekspozycji Pacjenta w trakcie wykonywania tomografii, dzięki zastosowaniu metody pulsacyjnej, wynosi tylko 3,6 sekundy. Ogranicza to maksymalnie czas oddziaływania promieniowania na Pacjenta w trakcie badania. Nasz tomograf umożliwia również wykonanie zdjęcia cefalometryczngo czyli jednej z odmian zdjęcia RTG czaszki w pozycji bocznej, wykonywanego przede wszystkim w diagnostyce wad zgryzu oraz planowaniu leczenia ortodontycznego.


Mikroskop Zumax

Mikroskopia zabiegowa w ciągu ostatnich lat zmieniła oblicze stomatologii. Mikroskop stosowany w stomatologii pozwala na obserwację operowanego pola zabiegowego powiększonego nawet 20x w stosunku do rzeczywistego (graniczne powiększenie umożliwiające efektywne wykonywanie zabiegów). Skutkiem tego jest możliwość przeprowadzania dowolnego zabiegu stomatologicznego z bardzo dużą dokładnością, przy jednoczesnej obsłudze szczegółów pola zabiegowego niewidocznych gołym okiem. Dzięki temu właściwie wykonany zabieg w powiększeniu cechuje się wysoką skutecznością. Nowoczesna endodoncja to wylacznie leczenie z użyciem tego narzędzia.


Kamera wewnątrzustna

Technologia HD 720p gwarantuje wysokiej jakości ostrość obrazu i naturalne kolory, ośmiodiodowe oświetlenie perfekcyjnie definiuje kolory i adaptuje czułość i jasność świecenia w zależności od otoczenia. Wykorzystanie kamery wewnątrzustnej w gabinecie stomatologicznym ma wiele zalet. Kamera daje możliwość oceny stanu zębów i dziąseł pacjenta z o wiele większą precyzją niż przy wykorzystaniu standardowego lusterka stomatologicznego. Duże powiększenie sprawia, że dzięki kamerze lekarz jest w stanie diagnozować najmniejsze zmiany w obrębie zębów i dziąseł.


Beyond Akcelerator Polus Advanced

Najnowocześniejszą i najefektywniejszą lampa do wybielania zębów dostępna na rynku. Jesteśmy autoryzowanym gabinetem firmy Beyond. Dokładne utlenienie przebarwień na powierzchni szkliwa uzyskujemy dzięki nałożeniu wybielającego żelu, a następnie aktywowanie go przy użyciu światła akceleratora BEYOND. Żaden inny zabieg wybielania zębów nie przynosi szybszych i bardziej spektakularnych rezultatów, żadna inna metoda nie jest równie bezpieczna, w żadnym innym przypadku nadwrażliwość zębów i dziąseł nie są zredukowane w równie dużym stopniu. Wykonanie zabiegu wybielania w gabinecie stomatologicznym trwa około 30 – 60 minut. Efekt jest zatem natychmiastowy.


Endoradar

Użycie odpowiednich mikrosilników endodontycznych, w trakcie leczenia kanałowego, pozwala na precyzyjne opracowanie kanałów, szczególnie wąskich i zakrzywionych. Gwarantuje to, że kanał zostanie opracowany na pełną długość, bez ryzyka pozostawienia fragmentów zainfekowanej tkanki będącej przyczyną dolegliwości bólowych i stanów zapalnych.


Stern Weber S200 z pakietem „PLUS”

W naszej placówce znajdą Państwo unity Stern Weber S200 z pakietem „PLUS” Jest to unit pozwalający na wykonanie pełnej gamy zabiegów dentystycznych. Panel lekarza składa się z konsoli lekarskiej wyposażonej w skaler ze światłem LED w standardzie EMS, elektryczny, bezszczotkowy mikrosilnik ze światłem LED, lampę polimeryzacyjnej T-LED, 6-funkcyjną dmuchawko-strzykawkę oraz moduł turbinowy ze światłem. Higienę pracy gwarantują zastosowane w unicie najnowsze technologie oraz najwyższej jakości elementy składowe fotela. Wygodę zapewnia możliwość doboru odpowiedniej pozycji w zależności od indywidualnego przypadku. Pacjenci czują się swobodnie i komfortowo, lekarz natomiast ma łatwo dostępne wszystkie niezbędne narzędzia oraz odpowiednio duże pole manewru podczas każdego zabiegu.


Radiowizjografia cyfrowa aparat RX DC Extend

Radiowizjografia to nowoczesna metoda wykonywania cyfrowych zdjęć rentgenowskich. Jest nieocenionym wsparciem podczas diagnozowania oraz leczenia różnorodnych chorób uzębienia. Duża dokładność wykonywanych zdjęć, szybkość działania, opcje edytowania zdjęcia, zminimalizowana dawka promieniowania X powoduje, że jest to niezastąpione narzędzie pracy stomatologa.