UMÓW WIZYTĘ

Zespół OrtoDentica

Stworzenie idealnego zespołu nie jest łatwe, ale wykonalne. Współpracujemy ze sobą od wielu lat i dzięki temu rozumiemy się bez słów. Dzięki wzajemnej, multidyscyplinarnej współpracy, jesteśmy w stanie poradzić sobie ze złożonymi problemami, aby każdy Pacjent mógł się cieszyć pięknym i zdrowym uśmiechem.

Magdalena Orczykowska

Magdalena Orczykowska

Ortodoncja, właściciel

Moją pasją jest nowoczesna, bezekstrakcyjna ortodoncja, w której stawiam nacisk na estetykę twarzy. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny. Następnie przez 15 lat pracowałam w Poradni Ortodoncji w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie, gdzie zdobywałam doświadczenie w leczeniu najtrudniejszych problemów ortodontycznych. Zajmowałam się także szkoleniem lekarzy stażystów. Nieustająco podnoszę swoje kwalifikacje. Uczestniczyłam w blisko stu kursach, szkoleniach i kongresach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Stawiam nacisk na interdyscyplinarne podejście do problemów stomatologicznych, czego efektem są zarówno piękne uśmiechy wyleczonych pacjentów jak i trwałość efektów leczenia zagwarantowana przez idealną okluzję.


Agnieszka Przybysz

Agnieszka Przybysz

Stomatologia zachowawcza, dziecięca i protetyka

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia ukończyłam z wyróżnieniem w 2003 roku. Zajmuję się stomatologią zachowawczą, stomatologią dziecięcą i protetyką. Systematycznie podnoszę kwalifikacje podczas kursów i szkoleń zawodowych u polskich i zagranicznych wykładowców. Od kilku lat doskonalę się w kompleksowej odbudowie zwarcia. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi spowodowało, że wykonywanie zabiegów u najmłodszych pacjentów sprawia mi przyjemność i satysfakcję z wykonywanego zawodu. Zwracam uwagę na profilaktykę nie tylko chorób zębów ale i stawów skroniowo żuchwowych. Używam najnowocześniejszych technik aby zabiegi były bezbolesne, a dzięki współpracy z innymi specjalistami w naszym zespole jestem w stanie każdemu zaoferować piękny uśmiech i komfort.


Monika Dworakowska

Monika Dworakowska

Ortodoncja

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Już w trakcie studiów wiedziałam, że ortodoncja jest tą dziedziną stomatologii, która mnie pasjonuje i którą chciałbym się w przyszłości zajmować. Należałam do studenckiego koła ortodontycznego. Zdobyłam nagrodę Rektora Akademii Medycznej . Po ukończeniu studiów rozpoczęłam pracę w Mazowieckim Centrum Stomatologii gdzie pogłębiałam ortodontyczną wiedzę i zdobywałam tak potrzebne doświadczenie. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Należę do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Miałam przyjemność być prelegentem na 6 Zjeździe PTO w Krakowie w 2002 roku. Z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że ortodoncja nadal mnie fascynuje, a największą dla mnie satysfakcją są piękne uśmiechy wyleczonych pacjentów.


Urszula Olszak

Urszula Olszak

Ortodoncja

Jestem absolwentką Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy ukończyłam w Mazowieckim Centrum Stomatologii pod okiem doświadczonych lekarzy. Tam właśnie narodziła się moja pasja do ortodoncji. Stale wzbogacam swoją wiedzę, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach ortodontycznych, zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Zajmuję się leczeniem wad zgryzu u dzieci, młodzieży i dorosłych, wprowadzając do swojej pracy najnowsze standardy i rozwiązania. Posiadam również doświadczenie ogólnostomatologiczne, co pozwala mi na holistyczną ocenę zaburzeń i problemów. Dokładam wszelkich starań, żeby piękny uśmiech stał się wizytówką moich Pacjentów, a leczenie odbywało się życzliwej i ciepłej atmosferze.


Weronika Korcz

Weronika Korcz

Ortodoncja

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Staż podyplomowy odbyłam w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie zdobywając doświadczenie w interdyscyplinarnym leczeniu Pacjentów. To właśnie w trakcie stażu podyplomowego odkryłam, że ortodoncja jest dziedziną stomatologii w której chciałabym się dalej rozwijać. W leczeniu ortodontycznym zainspirowała mnie możliwość przywrócenia Pacjentom pięknego i zdrowego uśmiechu, a także wpływ leczenia na estetykę całej twarzy. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i stale pogłębiam swoją wiedzę na kursach i szkoleniach prowadzonych przez polskich jak i zagranicznych wykładowców. Pracuję zarówno z dorosłymi jak i z najmłodszymi Pacjentami. Jestem cierpliwa i wyrozumiała, gotowa w każdej chwili wysłuchać pytań i próśb Pacjenta, aby podejść do każdego przypadku indywidualnie. Zawsze staram się, by leczenie przebiegało w jak najprzyjemniejszej atmosferze, a moi Pacjenci czuli się w pełni zaopiekowani w drodze po nowy, piękny uśmiech.


Izabela Sierpińska

Izabela Sierpińska

Endodoncja, periodontologia, stomatologia zachowawcza, protetyka

Jestem dentystą z dziesięcioletnim stażem. Swoje umiejętności rozwijam przede wszystkim w kierunku nowoczesnego leczenia kanałowego z zastosowaniem najnowszych urządzeń, zaawansowanych technik kompozytowych oraz protetyki, głównie adhezyjnej. W swojej codziennej pracy kieruję się koncepcjami minimalnie inwazyjnej stomatologii. Przywiązuję dużo wagi do bezbolesnego i komfortowego przebiegu leczenia. Stale poszerzam swoją wiedzę zawodową. Uczestniczę w teoretycznych i praktycznych kursach doskonalących, na bieżąco śledzę literaturę fachową oraz międzynarodowe doniesienia naukowe. Jestem absolwentką prestiżowego program Polskiego Towarzystwa Endododntycznego z zakresu nowoczesnego leczenia kanałowego „Curriculum Endodontyczne” Należę do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz European Society of Endodontics. Prowadzę bloga o tematyce stomatologicznej izasierpinska.pl oraz jestem mamą dwójki maluchów – Poli i Tadzia.


Tobiasz Podlaski

Tobiasz Podlaski

Specjalista chirurg stomatolog, Biegły sądowy

W zakresie oferowanych przeze mnie zabiegów znajdują się wszystkie procedury typowe dla chirurgii stomatologicznej np. usunięcie zębów zatrzymanych, resekcje itp. Zajmuję się również implantologią, w której wykorzystuję najnowsze i najskuteczniejsze dostępne metody łącznie z zastosowaniem piezochirurgii. Od wielu lat oferuje moim pacjentom szereg rozwiązań począwszy od standardowych implantów stomatologicznych, przez implanty poprawiające utrzymanie protez, a na minimalnie inwazyjnej metodzie podnoszenia dna zatoki szczękowej kończąc. Szeroko stosuję też interdyscyplinarne procedury we współpracy z ortodontami np. zabiegi kortykotomii znacznie poprawiające i przyspieszające efekty leczenia aparatem stałym. Poza pracą kliniczną poświęcam się funkcji biegłego sądowego w zakresie chirurgii stomatologicznej i implantologii.


Paulina Szczepkowska- Dudek

Paulina Szczepkowska- Dudek

Endodoncja, periodontologia, stomatologia zachowawcza, protetyka

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, staż podyplomowy odbyłam pod okiem świetnych specjalistów w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek w Warszawie a po studiach podyplomowych w Mazowieckim Centrum Stomatologii uzyskałam tytuł specjalisty protetyka. W 2021 roku ukończyłam także Curriculum Periodontologiczne pod okiem doktora Witolda Jurczyńskiego. W swojej praktyce łączę wiele dziedzin - protetykę, endodoncję, periodontologię, a wszystko po to, żeby skutecznie zaplanować kompleksowe leczenie według nowoczesnych standardów. Do każdego pacjenta staram się podchodzić indywidualnie, zależy mi żeby zadbać nie tylko o zdrowie jamy ustnej, ale też jakże ważną estetykę twarzy, wymowę i zapewnić długotrwałe efekty leczenia.
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych. Staram się podążać za najnowszymi trendami, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów. Miła atmosfera podczas wizyt sprawia, że pacjenci kontynuują leczenie z największą przyjemnością.
Prywatnie mama Olka, Hani i Zuzi, miłośniczka podróży i dobrych książek.


Mirosława Bodalska

Mirosława Bodalska

Logopedia

Jestem dyplomowanym logopedą i neurologopedą. Specjalizuję się w terapii wspomagającej leczenie ortodontyczne. Celem tego procesu jest zapobieganie nawrotom wad zgryzu. Wspieram pacjentów w przywróceniu zdrowych funkcji, takich jak oddychanie, połykanie, żucie, od których zależy utrzymanie efektów leczenia ortodontycznego. Regularnie uczestniczę w kursach zawodowych, szukam nowych pomysłów i rozwiązań.


Sylwia Przybylska

Sylwia Przybylska

Menadżer kliniki, higienistka stomatologiczna

Dołączyłam do zespołu Ortodentica w 2018r. Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną oraz higienistką. Dbam o zdrowe i piękne uśmiechy naszych Pacjentów przeprowadzając zabiegi higienizacji. Dzielę się także moją wiedza dotyczącą rozwiązywania problemów związanych z jamą ustną. Praca jest moja pasją, cały czas poszerzam swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w kursach, śledzę najnowsze trendy oglądając webinary i czytając literaturę fachową. Zarządzając Kliniką, kładę nacisk na dbałość o bezpieczeństwo pacjenta, przyjazną atmosferę zarówno wśród pacjentów jak i personelu. Wkładam zawsze całe serce i umiejętności w wykonywaną pracę.


Aleksandra Szefer

Aleksandra Szefer

Asystentka stomatologiczna, higienistka

Moja fascynacja stomatologią pojawiła się już w dzieciństwie. Zawsze uwielbiałam wizyty w gabinecie, byłam zaciekawiona sprzętem i materiałami, które się tam znajdują. Dlatego moja edukacja poszła w tą stronę- kończę właśnie kierunek- higienistka stomatologiczna. Pracując w Klinice Stomatologicznej wykorzystuję moje cechy takie jak: wrażliwość, komunikatywność, a także zdolności manualne. Cały czas śledzę najnowsze trendy w stomatologii, aby móc przekazywać swoją wiedzę pacjentom. Przywiązuje duża uwagę do tego co robię. Kocham pomagać innym, podróżować, spędzać czas z rodziną.


Paulina Ziarek

Paulina Ziarek

Asystentka stomatologiczna, rejestratorka

Do pracy w klinice trafiłam nieprzypadkowo. Tematy związane z ciałem ludzkim zawsze mnie interesowały dlatego jako kierunek studiów wybrałam kosmetologię. Z przyjemnością podjęłam pracę w Klinice Stomatologicznej OrtoDentica aby poszerzać swoje horyzonty, poruszając się w dziedzinach związanych z medycyną. W swojej pracy cenię możliwość ciągłego rozwoju, przebywania w świetnym profesjonalnym zespole oraz kontakt z ludźmi. Jestem osobą empatyczną, pomocną i uczciwą. Dbam o swój rozwój zarówno zawodowy jak i etyczny. Potrafię rozmawiać z pacjentami i jestem wobec nich ciepła, życzliwa oraz zawsze służę pomocą. Prywatnie kocham zwierzęta i jestem wrażliwa na ich krzywdę.


Agnieszka Rojek

Agnieszka Rojek

Higienistka stomatologiczna

Do zespołu Kliniki Ortodentica dołączyłam 2021 roku. Praca w gabinecie tak mi się spodobała, że postanowiłam rozwinąć się w tym kierunku i dlatego podjęłam naukę na kierunku higienistka stomatologiczna. Chcę być na bieżąco z wszystkimi nowościami dlatego też uczestniczę w kursach i webinarach. Jestem wyrozumiała, opiekuńcza i staram się pomóc w każdej sytuacji zarówno pacjentom jak i innym członkom zespołu.


Joanna Jewuła

Joanna Jewuła

Asystentka stomatologiczna

Z przyjemnością podjęłam pracę w Klinice Stomatologicznej Ortodentica i bardzo szybko okazało się, że czerpię z tej pracy wielką satysfakcję. Jestem pracowitą osobą, która nie boi się wyzwań i zawsze stara się wykonywać swoje obowiązki na najwyższym poziomie. Jestem empatyczna dlatego dobrze odnajduję się w pracy z ludźmi. Prywatnie jestem motocyklistką, interesuję się motoryzacją i detalingiem samochodów. Wolny czas spędzam często w garażu robiąc to co kocham od najmłodszych lat.


Alicja Kozłowska

Alicja Kozłowska

Rejestratorka medyczna

Moim celem jest sprawić, aby Twoja wizyta przebiegła sprawnie i przyjemnie. Wspieram Cię na każdym etapie, od umówienia pierwszej wizyty, do zapewnienia komfortu podczas pobytu w naszej klinice. W pracy wykorzystuję swoją otwartość i chęć pomocy innym. Jestem komunikatywna i wyrozumiała, co ułatwia dojście do porozumienia między mną, a pacjentem w każdym przypadku. Wraz z zespołem oferuję najnowocześniejsze podejście do opieki dentystycznej, aby Twój uśmiech był doskonały. Czekam na okazję aby przywitać Cię osobiście!